Le Calme Entre Plage

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer Le Calme Entre Plage Seignosse appartementen bieden uitzicht op de tuin en bevinden zich op afstand van 2 km van het Lac d'Hossegor in Seignosse. Dit appartement van 80 m² kan tot 5 huisvesten.

    De L'Estacade de Capbreton bevindt zich binnen 10 minuten rijden tot het 1-badkamer appartement, terwijl Seignosse Ocean - Bourdaines busstation op een klein stukje lopen van het pand ligt. Le Calme Entre Plage appartementen zijn binnen 2,1 km van het Plage de la Gravière genesteld.

    Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een terras en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Le Calme Entre Plage appartement een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en glaswerk.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 18:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer40296000949XM

    Kameropties bij Le Calme Entre Plage Seignosse

    Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een terras en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Calme Entre Plage Seignosse Kamer foto Le Calme Entre Plage Seignosse Gymzaal foto Le Calme Entre Plage Seignosse Faciliteiten foto Le Calme Entre Plage Seignosse Bedden foto Le Calme Entre Plage Seignosse Voorzieningen foto Le Calme Entre Plage Seignosse Voorzieningen foto Le Calme Entre Plage Seignosse Macro Details foto Le Calme Entre Plage Seignosse Gangen foto Le Calme Entre Plage Seignosse Toiletten foto Le Calme Entre Plage Seignosse Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Le Calme Entre Plage Seignosse

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Le Calme Entre Plage Seignosse

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van dit strand Le Calme Entre Plage appartement?
      De grootte van dit strand Le Calme Entre Plage appartement is 80 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Calme Entre Plage Seignosse